• Tilburg D2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tilburg D2 ( D-jeugd BK D-071 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DKB D11212001472712024
    2Klimop (A) D11271484622215
    3NKV D11271472541815
    4Tilburg D21260688652312
    5SDO (V) D2125258072812
    6Stip D1123094689-436
    7KVS '17 D112001216164-1480
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dongen, Boaz vanTeamspeler
    Set, HanneTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Peperkamp, PepijnTechnische stafHoofd coach
    Peperkamp, RobTechnische stafAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tilburg D2

    D-jeugd

    7,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,42

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd