• Tilburg A2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 13:00Tilburg A2 - Merwede/Multiplaat A2Westerwel
    18 dec. 15:10DeetosSnel A3 - Tilburg A2DeetosSnel-hal
    15 jan. 14:10Tilburg A2 - DSC A3Westerwel
    22 jan. 13:10SDO (V) A1 - Tilburg A2De Atalanta
    29 jan. 13:00Tilburg A2 - Vriendenschaar (H) A2Westerwel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.DKB A1 - Tilburg A218 - 5
  • Poulestanden Tilburg A2 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Merwede/Multiplaat A21100207132
    2DKB A11100185132
    3SDO (V) A11100161062
    4DeetosSnel A300000000
    5Vriendenschaar (H) A200000000
    6Tilburg A21001518-130
    7DSC A320021736-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aben, LuukTeamspeler
    Krieken, Yentl vanTeamspeler
    Magielse, SofieTeamspeler
    Rijsingen, Stijn vanTeamspeler
    Werken, Sam van deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krieken, Yorick vanTechnische stafHoofd coach
    Krieken-Holterhues, Marjon vanTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Tilburg A2

    VS

    Merwede/Multiplaat A2

    11 december 202113:00 uur
    Westerwel Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tilburg A2

    A-jeugd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd