• Tilburg A1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:10Tilburg A1 - Victum A1Westerwel
    5 feb. 12:00Tilburg A1 - Animo A1Westerwel
    12 feb. 14:35Fortissimo A1 - Tilburg A1De Oever
    19 feb. 13:00Tilburg A1 - DVO/Accountor A3Westerwel
    12 mrt. 14:15DSC A2 - Tilburg A1De Vijfkamp
    19 mrt. 12:00Tilburg A1 - ACKC A1Westerwel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tilburg A1 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSC A242116858105
    2Fortissimo A12200362884
    3Animo A12110282713
    4DVO/Accountor A32110242313
    5ACKC A11100161422
    6Victum A11010101001
    7DOT (O) A130034250-80
    8Tilburg A130034963-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burger, FenneTeamspeler
    Maas, YanouckTeamspeler
    Ruiter, ReinTeamspeler
    Triepels, MerlinTeamspeler
    Wezel, MathijsTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Riem, RemcoTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Tilburg A1

    VS

    Victum A1

    29 januari 202214:10 uur
    Westerwel Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tilburg A1

    A-jeugd

    16,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd