• Tilburg 6

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jan. 11:40Tilburg 6 - FSC 2Westerwel
    30 jan. 14:00KVS '17 3 - Tilburg 6Dioscuren
    6 feb. 12:50Tilburg 6 - Klimop (A) 1Westerwel
    13 feb. 11:00Mariarade 2 - Tilburg 6In de Biessen
    20 feb. 11:00SDO (V) 5 - Tilburg 6De Atalanta
    13 mrt. 12:50Tilburg 6 - Eymerick 1Westerwel
    20 mrt. 15:45DOT (O) 5 - Tilburg 6Mondriaan
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tilburg 6 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Klimop (A) 13201433584
    2SDO (V) 522003017134
    3DOT (O) 532015034164
    4Eymerick 13201383354
    5Tilburg 62101282532
    6Mariarade 231022742-152
    7FSC 230123746-91
    8KVS '17 330122950-211
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Meesters, JoyceTeamspeler
    Oerlemans, LoisTeamspeler
    Rutten, SiebeTeamspeler
    Vijver, Anton van deTeamspeler
    Vijver, Pascal van deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Tilburg 6

    VS

    FSC 2

    23 januari 202211:40 uur
    Westerwel Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tilburg 6

    Reserve

    14,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd