• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 16:10Die Haghe 2 - Tilburg 2Sportcampus Zuiderpark
    11 feb. 15:25Tilburg 2 - Fortis 2Westerwel
    4 mrt. 15:25Tilburg 2 - RWA 2Westerwel
    11 mrt. 13:40TOP (A) 3 - Tilburg 2De Blikken
    18 mrt. 15:15Tilburg 2 - Valto 2Westerwel
    25 mrt. 14:25Tilburg 2 - HKV/Ons Eibernest 2Westerwel
    1 apr. 15:15Vriendenschaar (H) 2 - Tilburg 2De Wielewaal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Tilburg 2 - Vriendenschaar (H) 214 - 14
    21 jan.HKV/Ons Eibernest 2 - Tilburg 213 - 13
  • Poulestanden Tilburg 2 ( Reserve 1e klasse R1H )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Die Haghe 276011401122812
    2Valto 275021441152910
    3Tilburg 274211321013110
    4Vriendenschaar (H) 27412132109239
    5TOP (A) 37403117106118
    6HKV/Ons Eibernest 2712490129-394
    7Fortis 2710698141-432
    8RWA 27016106146-401
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baars, JarikTeamspeler
    Jansen, SanderTeamspeler
    Koobs, IsaTeamspeler
    Labee, TomTeamspeler
    Mönch, QuintyTeamspeler
    Riel, Maud vanTeamspeler
    Rockx, JuliaTeamspeler
    Ruiter, TiesTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buinink, FeddeOverige staf
    Hooff, Morris vanTechnische stafAssistent coach
    Jansen, VinsentTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Tilburg 2

    Reserve

    18,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd