Home / Competitie / Scheidsrechters

Scheidsrechters

Beste scheidsrechters breedtekorfbal,

In het onderstaande bestand vinden jullie de laatste planning (update 13 novem 2019) van de scheidsrechters voor breedtekorfbalwedstrijden.

Indien je een wedstrijd toch niet kan fluiten dan is de vraag dit onderling te regelen en de wisseling te melden bij Amanda van Hooff van de scheidsrechterscommissie.

Bedankt alvast en veel plezier met het fluiten!

Met vriendelijke groet,

De scheidsrechterscommissie

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats Scheidsrechter Begeleider
23-11-2019 12:00 Tilburg A3 Terda A2 TILBURG Bjorn Peters Jasper vd Beld 
23-11-2019 11:00 Tilburg B3 Mariarade B1 TILBURG Willis van Hooff  
23-11-2019 10:00 Tilburg E2 Keep Fit '70 E2 TILBURG Pascal vd Vijver Jurgen de Greef
23-11-2019 10:00 Tilburg F1 Rosolo F1 TILBURG Erik Bertens  
30-11-2019 9:00 Tilburg E1 Ready '60 E1 TILBURG Tom Panis Frans Schoenmaker
30-11-2019 9:00 Tilburg E3 Eymerick E1 TILBURG Luuk Aben Jasper vd Beld 
1-12-2019 12:10 Tilburg 1 DAMES DSV 3 TILBURG Bas van Zon Jasper vd Beld 
1-12-2019 11:00 Tilburg 6 DeetosSnel 13 TILBURG Remko Meeuwsen  
7-12-2019 11:00 Tilburg D1 NKV D1 TILBURG Marion van Krieken  
8-12-2019 11:40 Tilburg 5 DeetosSnel 14 TILBURG Stephan Gommers  
8-12-2019 10:30 Tilburg 6 DOT (O) 5 TILBURG Fennik van Bijsterveld  Jurgen de Greef
14-12-2019 12:00 Tilburg A3 PSV/lifovragen.nl A2 TILBURG Willis van Hooff  
14-12-2019 11:00 Tilburg B3 PSV/lifovragen.nl B2 TILBURG Kim Peeters  
14-12-2019 10:00 Tilburg E2 OJC '98 E1 TILBURG Marlijne Simons  
14-12-2019 10:00 Tilburg E3 DSC E2 TILBURG Pascal vd Vijver Jurgen de Greef
15-12-2019 11:00 Tilburg 1 DAMES Rosolo 4  TILBURG Rob Peperkamp  
11-1-2020 11:00 Tilburg D1 Eymerick D1 TILBURG Kim Peeters  
11-1-2020 10:00 Tilburg E1 SDO (V) E1 TILBURG Luuk Aben  Rob Peperkamp 
11-1-2020 10:00 Tilburg F1 OEC F1 TILBURG Sep Zoontjens Jurgen de Greef
12-1-2020 10:30 Tilburg 6 Conventus 3 TILBURG Max de Bruin   
18-1-2020 10:00 Tilburg E3 Stip E1 TILBURG Erik Bertens  
18-1-2020 10:00 Tilburg F1 Stormvogels (L) F1 TILBURG Koen Wijnans Rob Peperkamp 
25-1-2020 11:00 Tilburg A3 ACKC A2 TILBURG Bas van Zon Tom Labee
25-1-2020 12:10 Tilburg B3 DSC B3 TILBURG Bjorn Peters  
25-1-2020 15:50 Tilburg D1 SDO (V) D1 TILBURG Rob Peperkamp  
25-1-2020 10:00 Tilburg E2 SDO (V) E4 TILBURG Lois Oerlemans Begeleider inplannen
26-1-2020 11:40 Tilburg 5 Ten Donck 2 TILBURG Fennik van Bijsterveld   
26-1-2020 10:30 Tilburg 6 DeetosSnel 10 TILBURG Vincent Simons  
1-2-2020 10:00 Tilburg E1 NKV E1 TILBURG Pepijn Peperkamp Begeleider inplannen 
1-2-2020 10:00 Tilburg E3 OJC '98 E2 TILBURG Mone Kreeft  Begeleider inplannen
2-2-2020 10:30 Tilburg 1 DAMES Stormvogels (L) 4 TILBURG Koen Wijnans Rob Peperkamp 
2-2-2020 12:50 Tilburg 5 Movado 5 TILBURG Mark Kuipers  
8-2-2020 12:00 Tilburg A3 Voltreffers A1 TILBURG Bas van Zon  
8-2-2020 11:00 Tilburg B3 KVS '17 B1 TILBURG Willis van Hooff  
8-2-2020 13:10 Tilburg D1 Ready '60 D1 TILBURG Wesley Danklof  
8-2-2020 10:00 Tilburg E2 DKB E1 TILBURG Marlijne Simons  
8-2-2020 10:00 Tilburg F1 DSC F1 TILBURG Mariska de Greef Begeleider inplannen
15-2-2020 11:00 Tilburg B3 Rust Roest B1 TILBURG Jelle Stabel Jan Meeuwsen
15-2-2020 10:00 Tilburg E1 Rust Roest E1 TILBURG Marion van Krieken  
15-2-2020 10:00 Tilburg E2 Juliana E3 TILBURG Lois Oerlemans Begeleider inplannen
16-2-2020 11:00 Tilburg 1 DAMES Kraanvogels 2 TILBURG Rob Peperkamp  
7-3-2020 11:05 Tilburg D1 DKB D1 TILBURG Pepijn Peperkamp Tom Labee
7-3-2020 10:00 Tilburg E1 Klimop (A) E2 TILBURG Tom Panis Jan Meeuwsen
7-3-2020 10:00 Tilburg F1 PSV/lifovragen.nl F1 TILBURG Koen Wijnans  
8-3-2020 12:10 Tilburg 5 Conventus 4 TILBURG Jan Meeuwsen  
8-3-2020 11:00 Tilburg 6 Movado 4 TILBURG Leander v Bijsterveld  
14-3-2020 11:00 Tilburg A3 SDO (V) A3 TILBURG Bas van Zon  
14-3-2020 10:00 Tilburg E2 Springfield E3 TILBURG Anton vd Vijver Jan Meeuwsen
14-3-2020 10:00 Tilburg E3 SDO (V) E2 TILBURG Lois Oerlemans  
15-3-2020 11:00 Tilburg 1 DAMES Rietvogels 3 TILBURG Pascal vd Vijver  
15-3-2020 12:10 Tilburg 5 Sporting Delta 7 TILBURG Mark Kuipers  
21-3-2020 12:00 Tilburg B3 Eymerick B1 TILBURG Jelle Stabel  
21-3-2020 11:00 Tilburg D1 DSC D2 TILBURG Pepijn Peperkamp Tom Labee
21-3-2020 10:00 Tilburg E1 DSC E1 TILBURG Anton vd Vijver Begeleider inplannen
22-3-2020 11:40 Tilburg 5 Keep Fit '70 4 TILBURG Stephan Gommers  
22-3-2020 10:30 Tilburg 6 SDO (V) 5 TILBURG Max de Bruin   
28-3-2020 10:00 Tilburg E3 PSV/lifovragen.nl E1 TILBURG Pepijn Peperkamp  
28-3-2020 10:00 Tilburg F1 BIO F2 TILBURG Mone Kreeft   
29-3-2020 11:00 Tilburg 1 DAMES Tuldania 2 TILBURG Rob Peperkamp